USG z humorem... :-)


Aktualności Zaproszenia na targi, kongresy  /  Relacje z imprez  /  USG z humorem
Dr extenda
Kliknij!
http://kulnaro.pl/dr-extenda-efektowna-pomoc-poprawie-erekcji/

Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu potraktowanie ultrasonografii z lekkim przymrużeniem oka. Poniżej przedstawiamy nie do końca poważną stronę na ten temat. Naszym mottem przy jej tworzeniu było stare i dobre powiedzenie "Śmiech to Zdrowie". Proszę pamiętać o jednym: tutaj niczego nie można brać na poważnie.

Kliknij, aby powiększyć

Wiadomo od lat, że Japonia jest absolutnym liderem w dziedzinie miniaturyzacji. Okazuję się, że Polska nie musi być gorsza. Przedstawione obok zdjęcie (zrobione w skali 1:1) dobitnie pokazuje, że "Polak potrafi". Ultrasonograf Mobilo w wersji super mini, jest szczytem miniaturyzacji w tej dziedzinie. Oceńcie to Państwo sami  :-)))))

 

 

Często mówi się o kimś, że urodził się lekarzem, aktorem, politykiem czy kierowcą. Absolutnie nie sposób wykryć tych umiejętności, czy też talentu w łonie matki. Zdarzają się jednak wyjątki. Pod zdjęciem zamieszonym obok, ukryty jest krótki film zawierający nagranie niezwykłego badania usg. Po jego obejrzeniu nie będą Państwo mieli wątpliwości kim zostanie bohater tego badania :-)))  (pobierz spakowany film klikając w zdjęcie obok)

kulnaro.pl


następna