Na poniższej stronie prezentujemy warunki akcji promocyjnych organizowanych przez O.T.U. Teson. Aktualnie obowiązują następujące promocje:

 1. Jubileuszowa Promocja 10/10

 2. Klub Medycyny po Dyplomie - promocja

 3. Promocja "Kurs USG"


 

Jubileuszowa Promocja 10/10

 

W zawiązku z przypadająca w tym roku 10-tą rocznicą powstania firmy wprowadzamy nową akcję: Jubileuszowa Promocja 10/10. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

 

Warunki Promocji

 1. Czas trwania promocji: od dnia 04.04.2001 r. do wyczerpaniu limitu zamówień, jednakże nie dłużej niż do dnia 30.04.2001 r. (decyduje data złożenia zamówienia).

 2. Promocja obejmuje wszystkie sondy do aparatów O.T.U. Teson*.

 3. W powyższym przy zakupie dowolnego zestawu ultrasonograficznego Teson oferujemy sondy z rabatem w wysokości 10% !!!

 4. W przypadku zamówienia zestawu wraz z drukarką laserową - dodatkowa niespodzianka !!!

 5. Powyższe rabat dotyczy zakupu gotówkowego - tzn. płatności gotówką, przelewem bankowym (w terminie 7 dni od dnia wystawienia faktury) lub zakupu poprzez firmę leasingową.

 6. Promocję Wiosenną można łączyć z aktualnie trwającą Promocją "Kurs USG" tzn. że każdy kupujący otrzyma ultrasonograf Teson USG 220 S z w/w rabatami plus dodatkowo kurs USG w ramach Szkoły Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

 7. W celu skorzystania z promocji, należy do dnia 30.04.2001 r. przesłać (fax, e-mail, poczta) zamówienie pisemne z dopiskiem "Jubileuszowa Promocja 10/10" lub po prostu 10/10

* Nie dotyczy ultrasonografu Xonos

O.T.U. Teson zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia na zasadach promocyjnych w przypadku wyczerpania limitu zamówień.

Kliknij tutaj aby pobrać formularz zamówienia.


 

Klub Medycyna po Dyplomie - Promocja

 

NutresinZ przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy z firmą KMWM Sp. z o.o. która jest wydawcą poczytnego miesięcznika "Medycyna po Dyplomie" w sprawie specjalnych rabatów dla jej prenumeratorów. Na podstawie tejże umowy posiadaczom karty Klubu Medycyny po Dyplomie udzielamy rabat w wysokości 5% na wszystkie oferowane ultrasonografy w dowolnej konfiguracji.

 

Warunki Promocji

 1. Czas trwania promocji: od dnia 01.04.2001 r. do końca 2001 r.

 2. Teson udziela posiadaczom Karty Klubu Medycyna po Dyplomie rabat w wysokości 5% na wszystkie oferowane ultrasonografy Teson w dowolnej konfiguracji.

 3. Rabat udzielony będzie po przedstawieniu ważnej Karty Klubu Medycyny po Dyplomie.

 

 

 


Promocja "Kurs USG"

 

    Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu szerszej współpracy ze Szkołą Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, wynikiem czego jest nowa, niezwykle atrakcyjna oferta adresowana do nowych nabywców ultrasonografów Teson. W ramach prezentowanej oferty sponsorujemy udział w kursach ultrasonograficznych. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

 

Warunki Promocji

kulnaro.pl

 

 1. Okres ważności oferty: od dnia 01.03.2001 r. do dnia 31.03.2001 r.

 2. Każdy kto zamówi i zakupi ultrasonograf Teson ma możliwość wyboru dowolnego kursu organizowanego przez Szkołę Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Koszt udziału w kursie w całości pokrywa O.T.U. Teson zgodnie z „Regulaminem udziału w kursach organizowanych przez Wydawnictwo Medyczne MAKmed w ramach Szkoły Ultrasonografii P.T.U. w sezonie szkoleniowym 2000/2001”. Teson nie pokrywa kosztów ewentualnego zakwaterowania i nie pośredniczy w rezerwacji hoteli.

 3. Promocja obwiązuje tylko w przypadku zakupu ultrasonografu w dowolnej konfiguracji. Nie dotyczy pojedynczych zakupów np. sond, drukarek, termoprinterów itp.

 4. Promocja dotyczy tylko kursów organizowanych w sezonie 2000/2001.

 5. Terminarz kursów dostępny jest na naszej stronie internetowej www.teson.com.pl lub na stronie organizatora firmy MAKmed: www.makmed.pl

 6. Aby skorzystać z promocji Kupujący ultrasonograf powinien poinformować o tym nasz
  Dział Handlowy np. umieszczając dopisek na zamówieniu („Promocja kurs USG”).
  Dział Handlowy O.T.U. wystawi wtedy imienny dokument upoważniający do udziału w kursie, który należy przesłać wraz z kartą uczestnictwa do organizatora firmy MAKmed.

 7. W przypadku rezygnacji z niniejszej promocji, Teson nie udziela jakiejkolwiek rekompensaty finansowej.

 8. Wszystkie sprawy administracyjne oraz organizację kursów.            www.makmed.pl

Sprawdź ceny - będziesz mile zaskoczony !

Jeżeli chcą Państwo uzyskać szczegółowe cenniki, prosimy o wypełnienie formularza.
Cennik niezwłocznie prześlemy listem e-mail lub pocztą tradycyjną.