Relacje z imprez...


Aktualności Zaproszenia na targi, kongresy  /  Relacje z imprez  /  USG z humorem
     Na poniższej stronie zamierzamy przedstawiać krótkie fotoreportaże wraz z opisem z imprez ultrasonograficznych, kongresów, targów oraz szkoleń w których nasza firma brała czynny udział.

I Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej - Wrocław, 6-8 października 2000 r.

V Zjazd polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego - Gdańsk, 21-23 września 2000 r.

II Targi Zdrowia Kobiety PRO FEMINA '2000 (II Toruńska Konferencja Ginekologiczna) - Toruń, 7-9 kwietnia 2000 r.

 

I Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej - Wrocław, 6-8 października 2000 r.

Dr extenda
Kliknij!
http://kulnaro.pl/dr-extenda-efektowna-pomoc-poprawie-erekcji/

W dniach 6-8 października 2000 r. O.T.U. Teson miał zaszczyt uczestniczyć w I Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który odbył się w ramach obchodów 50-lecia Wrocławskiej Akademii Medycznej. Kongres odbył się pierwszy raz w historii i był odpowiedzią na oczekiwania tworzącej się w Polsce dużej grupy lekarzy rodzinnych, zainteresowanych kształceniem i zdobywaniem specjalizacji, która stanowić będzie podstawę zreformowanej służby zdrowia. Obrady Kongresu stały się formą wymiany wiedzy na temat świadczenia przez lekarzy rodzinnych najwyższej jakości usług medycznych oraz najbardziej aktualnych problemów w praktyce lekarza rodzinnego. W imprezie uczestniczyła duża grupa lekarzy z całej Polski. Dzięki naszemu stoisku uczestnicy Kongresu mieli oni możliwość zapoznania się z ultrasonografami Teson, z których bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się przenośny aparat Mobilo, co jest dosyć oczywiste jeżeli weźmiemy pod uwagę specyficzny charakter pracy lekarza rodzinnego. Aparat został wysoko oceniony za bardzo dobrą jakość obrazu, łatwość transportu, system archiwizacji obrazów usg oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Aparat jest idealnym rozwiązaniem dla lekarza rodzinnego. Mamy nadzieję, że dzięki niezwykle korzystnemu stosunkowi jakości i funkcjonalności do ceny, każdy lekarz rodzinny będzie mógł rozszerzyć swoją praktykę o badania usg i to wykonywane u pacjenta.

więcej szczegółów o aparacie Mobilo...

Miejsce obrad Kongresu:
Teatr Polski we Wrocławiu

 

Stoisko firmowe tuż 

rozpoczęciem Kongresu...

 

V Zjazd polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego - Gdańsk, 21-23 września 2000 r.

NutresinW dniach 21-23 września w Gdańsku odbył się V Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. O.T.U. Teson miał zaszczyt wystąpić w charakterze wystawcy, prezentując 3 modele ultrasonografów: USG 220 S, USG 220 SLC - INTEGRA oraz przenośny Mobilo. Uczestnicy zjazdu mieli możliwości zapoznania się z naszym produktami, uzyskania szczegółowej oferty oraz możliwość bezpośredniego ocenienia jakości naszych wyrobów. Nasze stoisko spotkało się z dużym zainteresowaniem, a produkty z b. dobrą oceną za wysoką jakość, funkcjonalność i doskonałe własności diagnostyczne.

 

 

II Targi Zdrowia Kobiety PRO FEMINA '2000 (II Toruńska Konferencja Ginekologiczna) - Toruń, kwietnia 2000 r.

Auresoil Sensi & Secure
Sprawdź tutaj!
http://kulnaro.pl/auresoil-sensi-secure/

W dniach 7-9 kwietnia miały miejsce II Targi Zdrowia Kobiety PRO FEMINA '2000 w połączeniu z II Toruńską Konferencją Ginekologiczną i II Ogólnopolskim Forum Profilaktyki Zdrowotnej Kobiet. Ta szczególnie udana impreza odbyła się w przepięknym Dworze Artusa przy Rynku Staromiejskim w Toruniu. O.T.U. Teson miał zaszczyt prezentować swoje produkty na stosunkowo skromnym stoisku (ze starą jeszcze ścianką wstawienniczą), które jednak nie miało wpływu na mniejsze zainteresowanie, czy też niższą ocenę naszych aparatów. Ultrasonografy Teson spotkały się z wysoką oceną jakościową zarówno ze strony uczestniczących w targach lekarzy, jak i również szacownej Komisji w Konkursie na Najlepszy Produkt Targów. Z przyjemnością informujemy, że Komisja Konkursowa przyznała firmie O.T.U. Teson wysokie III miejsce w kategorii "Sprzęt Medyczny" za ultrasonograf USG 220 SLC, potwierdzone stosownym świadectwem.

 

 


następna